S láskou, Rosie celý film online

1. února 2015 v 18:49 |  Romantický

Nyní se dostává do kin romantická komedie S láskou, Rosie. Rosie (Lily Collins) a Alex (Sam Claflin) jsou kamarádi již od školky. Především by to měl být osudový příběh dvou lidí, kteří se dvanáct let tragicky míjejí, přestože jsou si souzeni (což je nám jasné od první minuty filmu). Nový britský snímek S láskou, Rosie je směsicí všeho, co si jen umíte představit. Nebo neumíte. Hned na Nový rok do kin vstupuje romantická komedie, ve které Sam Claflin a Lily Collins nedovedou zůstat pouhými přáteli.
Tyto drobné epizodky povětšinou fungují dobře, nejsou vulgární a je to podkresleno vhodnými odlehčenými songy. Hráli si spolu na pískovišti, vyprávěli si sny a prožívali spolu i svoje první lásky. Ti dva se znají už odmalička. Nejenom, že se znají, ale hrají spolu první housle. Jsou prostě kamarádi na život a na smrt, jak se říká. S romantickými komediemi je potíž v tom, že vesměs vypráví o tom stejném. Bohužel, ten globální osudový příběh míjejících se spřízněných duší funguje o poznání hůře. Abych to vysvětlil. S láskou, Rosie nás provádí nejen životy hlavních hrdinů, ale i jejich nejbližších. Jsou jako horská dráha. Fičí nahoru a pak se propadají dolů.
Celoživotní přátelé Alex a Rosie jsou odjakživa spřízněné duše. Důležité je, jestli nás dokážou rozesmát, dojmout či jinak citově zasáhnout. V knize možná je více času na vykreslení důvodů toho, proč ty vztahy začínají a proč končí, ale ve filmu z toho zbyla jen ohlodaná torza. A jak to tak bývá, až když je osud rozdělil, začali si uvědomovat, jak moc si byli blízcí. Zkráceně řečeno, jde hlavně o věčnou otázku, zda muž a žena mohou být "pouze" přátelé. To vše by měla doprovázet řada zábavných a veselých momentů z jejich životů. Následkem toho protagonisté působí spíše jako kreténi, kteří nejenže spolu nedokáží dvanáct let smysluplně vykomunikovat jednu holou větu. Celých dvanáct let sledujeme, jak se protloukají a doslova míjí jeden druhého. S láskou, Rosie je snímkem, který nás rozesměje, rozpláče, dojme, rozohní, ale i trochu znudí a donutí kroutit hlavou. Jak Rosie, tak Alex diváky rozesmějí, ale i rozpláčou. Jde o obyčejné lidi, kteří žijí své životy. Žijí je naplno a přes svoje partnery se dozvídají více sami o sobě. V škatulce romantických komedií může být snímek milým přírůstkem, i když díru do světa asi neudělá. Užijte si sledování filmu S láskou, Rosie online zdarma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JAFAII JAFAII | E-mail | 6. července 2015 v 22:55 | Reagovat

Lžete nic nejde spustit že se nestydíte už vám píšu reklamu

2 Floydfaill Floydfaill | E-mail | Web | 17. ledna 2017 v 3:11 | Reagovat

increase breast milk pills  <a href=http://meridia.top-depart.com/>acheter meridia en france</a>  online cpr recertification for healthcare providers

3 Clarkanync Clarkanync | E-mail | Web | 11. září 2017 v 14:48 | Reagovat

identify pill by markings  <a href=http://zaldiar.xobor.com>zaldiar online kaufen</a>  medicine for neuropathic pain

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama