Hodinový manžel (2014) online ke shlédnutí

10. ledna 2015 v 22:23 |  Komedie

Hodinový manžel je je o čtyřech kamarádech, kteří spolu hrají vodní pólo a provozují bazén. Čtyři kamarádi, které živí maloměstský bazén, se octnou na pokraji bankrotu, takže si založí firmu domácí výpomoci Hodinový manžel. Komedie Hodinový manžel online se pohybuje na bezpečné parcele lehce buranských taškařic, kterou si dosud kolíkovaly značky Magnusek či Troška. Nevyhovující hygienické podmínky a laxní přístup jednatele firmy Honzy Prušiny (David Novotný), který pozapomněl na vyřízení splátek, způsobí, že se čtveřice ocitne se svým podnikáním na dně.
Samozřejmě, scénář nedává moc smyslu, respektive je zbytečný, protože jde jen o to, aby se hrdinové dostali do různých prekérních situací a dočkali se happy endu. Historka Hodinového manžela je v podstatě jalová anekdotka plná hlušiny. S postupujícím dějem ale začne tempo uvadat, až vtipy vymizí skoro úplně. Postavy žen mají v téhle pánské jízdě podobu laciných karikatur, které buď baží po sexu, nebo pořádají dýchánky u bábovky. Trenéra Milana (Bolek Polívka) opustila žena a žije sám se synem, protřelým a značně potrhlým svůdníkem Kryštofem. Tak jako tak, obsazení je velmi příjemné a je bohatě doplněno známými tvářemi také z ženského tábora. Bohužel, film měl zřejmě velmi malý rozpočet a působí místy až trapně lacině (a není to tím, že se celý odehrává v Nymburce).
V jednom ohledu to však Hodinový manžel online ke shlédnutí svým žánrovým kolegům natřel opravdu velikášsky: totiž nevídaným počtem sponzorských výrobků. Od Hodinového manžela online můžeme čekat kvalitní obsazení, zvláště v první polovině dost povedené vtipy, ale také poměrně klišovité ženské postavy. Aby oddíl nymburských Lachtanů nepřišel k bankrotu a Honza předešel exekuci na dům, rozhodnou se kamarádi založit firmu Hodinový manžel online ke shlédnutí. Honza bojuje o udržení mužské důstojnosti, ale neuvědomuje si, že ke své vlastní ženě se chová jako k nějaké servisní organizaci. Ukáže se totiž, že výpomoc všeho druhu, kterou firma Hodinový manžel online ke shlédnutí zdarma nabízí, nechápe vesměs ženská klientela na maloměstě jen jako opravu rozbitých domácích spotřebičů. Pokud by Tomáš Svoboda zůstal v této vztahové rovině, neměl bych s jeho filmem žádný problém. Takže, ano, je to bohužel další česká nepodařená komedie, ale je nepodařená trochu sympatičtějším způsobem, než bývá obvyklé... Svěží hudba je jen třešničkou na dortu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama