Babovřesky 3 online ke shlédnutí

10. ledna 2015 v 21:42 |  Komedie

Potřetí láká Zdeněk Troška diváky do kina na Babovřesky 3 online ke shlédnutí. První klapka padla koncem května, teď je na světě první první upoutávka. Zápletka se týká války místních dam proti mladíkům, kteří přivedli jejich vnučky do jiného stavu. V čele romské komunity se opět objeví Lucie Bílá, pár scén vzniklo na turecké pláži.
V tomto díle filmu Babovřesky 3 online vypoví báby vesnickým klukům, kteří pálí za jejich vnučkami a přivedli je do jiného stavu, válku. Navíc do vsi přijíždí nový farář, Polák Zbygniew Krapuščinski, aby "zpustlé" babky napravil. První díl vidělo v kinech 651 813 diváků a stal se nejnavštěvovanějším českým filmem roku 2013. Tři dny se točilo v Turecku. Staré dámy si to užívaly, některé byly poprvé v životě u moře, některé poprvé letěly letadlem. Z herců se nově objeví Tereza Bebarová a Tomáš Trapl. Chybět naopak budou Jan Dolanský a Martin Stropnický.
V příběhu nechybí láska, žárlivost, závist, intriky a zejména vtipné okamžiky, v nichž se někteří i najdou. Zápletka se točí okolo pomsty starosty Stehlíka a místních chasníků Horáčkové. A nad tím vší bdí nový farář, který přijel do vesnice nahradit páter Petra…. Práce na třetím dílu filmové trilogie Babovřesky 3 online ke shlédnutí jdou do finiše, ani tropická vedra v začátku týdne filmaře a herce neodradila. Komedie Babovřesky 3 online ke shlédnutí přijde do kin už v lednu. Předpremiéry jsou naplánovány po Novém roce. Film vznikal letos v létě v jižních Čechách a Turecku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama