Co s láskou (2014) online ke shlédnutí

6. listopadu 2014 v 17:34 |  Romantický

Snímek Co s láskou online je dramatičtější a na otázku položenou v názvu filmu odpovídá rozvleklou zápletkou o hledání se dvou lidí. Není to žádná novota, ale Hollywood se Sparkse chytil a dělá z něj frančízu pomocí levných romantických komedií, které musí hlavně přinést profit a promáčené kapesníčky.
Nyní se podívejme, o čem vlastně film Co s láskou online ke shlédnutí je. On se jmenuje Dawson a ona Amanda. On pochází z divné a chudé rodiny, ona z té bohatší a přesto se do sebe opravdu zamilovali. Pak se stane neštěstí a po jedné nehodě zavřou Luka do vězení. Amanda pochází z bohaté rodiny a chce být právničkou, která zachraňuje světový mír. Dawson je tak trochu zakřiknutý, ale urostlý mládenec, co to umí s auty, ale nikoliv s děvčaty. Kromě toho se samozřejmě odehrává celá řada dalších věcí, protože Sparks čtenáře/diváka zahlcuje romantickými highlighty. Mladý a starý pár si navzájem vůbec nejsou podobní.
Film Co s láskou online je snímek ukazující středoškolské vzplanutí, kde dva teenagery spojí opravdová a upřímná láska, je dobrý. Michelle Monoghan pak ztvárnila Amandu a nutno říci, že její (trochu) afektovaná téměř čtyřicetiletá ženská je sympatičtější. Kvartální romantika je parádním odpočinkovým filmem pro ženy a dívky, mužské publikum i to sebevíc tolerantní, bude mít problém. Co s láskou online ke shlédnutí (originální Best of Me dává větší smysl a v závěru má dokonce až osudový rozměr) je jen další produkt pásové výroby. Sparks jako by se inspiroval holmesovským "nejjednodušší bývá obvykle správné" a sepsal spláchnutelnou banalitku. Nechci to doporučovat jako odpočinkovou vatu na nedělní večer. To bychom si lhali do kapsy. Film Co s láskou totiž není dost dobrý ani jako ta vata na nedělní relax.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama