7 trpaslíků (2014) online ke shlédnutí

8. října 2014 v 19:15 |  Animovaný

7 trpaslíků (2014) online ke shlédnutí je zjevný pokus napodobit vzorec úspěchu Shreka: Smontovat známé elementy ze známých pohádek do divoké, srandovní, nesmyslné podívané. S dějem jsem celkem neměl problém a dokonce se mi líbilo, jak byly některé motivy méně politicky korektní a trochu undergroundovější. Nejnovější animák z pohádkového prostředí nás zavede do království, které se chystá na velkou událost. 7 trpaslíků online každý zná, každý zná i jejich příběh se Sněhurkou a snad každý ví, že variací na jejich pohádku je nespočet.
Ze začátku má sice film 7 trpaslíků online ke shlédnutí hezky našlápnuto a úvod určitě navnadí na další minuty, ale postupem času se stává vyprávění stále tuctovitější, předvídatelnější a jednodušší. Skoro bizarně na mě působilo, že film má velmi dobrý český dabing, plně srovnatelný např. s drahými disneyovkami. Nedá se říci, že bychom během putování nenarazili na občasné vtípky, ale jejich množství nemá šanci až moc jednoduchý příběh náležitě oživit. Možná to byla nemotornost, možná jen nejmladší ze 7 trpaslíků online ke shlédnutí Špunťa nešťastnou náhodou píchnul princeznu Růženku do prstu.
Předchozí dva počiny ve filmových databázích plavou v šerých vodách průměru, hraničících s temnými hlubinami ještě méně zdařilých výtvorů. Obsazení je domácí, v našich končinách nepříliš známé a ve většině případů stejné, jako u dřívějších hraných filmů. Odhadovat tedy, jestli bude tento film v něčem osobitý, nebo půjde o totální průšvih, je prakticky nemožné. Jistotou však jsou český dabing a stále populární formát 3D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama