Sex Tape (2014) online ke shlédnutí

31. srpna 2014 v 18:59

Po pravdě má firma Apple pohlednější, chytřejší a hlavně kratší reklamy, než je ta zakuklená, kterou jí dopřává komedie Sex Tape online ke shlédnutí, doslova videonahrávka sexu. Zkrátka reklama z filmu čouhá zcela nepokrytě, na druhé straně technické hračky vnášejí do vousaté frašky aspoň trošku moderní výraz. Představte si, že už pár žijete let ve šťastném manželství, kde až doposud prakticky vše fungovalo. Jen ten sex začal být poněkud nudný. Je nasnadě, že Sex Tape online projektoval režisér Jake Kasdan přesně na míru hvězdě své předešlé komedie Zkažená úča. Představte si to, abyste se nemuseli dívat na film Sex Tape online ke shlédnutí, který pojednává právě o tom, ovšem selhává na všech myslitelných úrovních. Pro koho tedy Sex Tape je? Nejspíš pro třicátníky, tedy diváky ve věku hrdinů. Cameron je herečka, která už smutně dlouho odmítá důstojně stárnout. Nastává doba, kdy jí hraní třicátnic víc a víc znemožňuje.
Sex Tape se ještě jakž takž udrží alespoň v ranku filmů, na něž ženy chodí spíš s kamarádkami než partnery . Oba hrdinové představují takový ten typický manželský pár, o kterém se píše v knihách, ale ve skutečnosti může vypadat (ten pár) úplně jinak. Velká zamilovanost je tatam a spolu s ní vadne i sexuální život. Aby obnovili co ztratili a posílili vášeň, rozhodnou se vyzkoušet všechny možné polohy z učebnice sexu a celé si to natočit na iPad. Jakmile dvojice zjistí, co se stalo, vyráží do terénu, aby inkriminovaný materiál zničila v přístrojích několika známých a rodinných příslušníků. Rob Lowe coby Hank a budoucí nadřízený Diazové je první zastávkou jejich velkolepé výpravy. To je asi tak všechno. První polovina filmu je extrémně ukecaná, pomalu plynoucí a naprosto zbytečná. Sex Tape online ke shlédnutí se ale řadí po bok nejhorších českých negativních příkladů nefunkčních product placementů.
V komedii Sex Tape online je několik zábavných momentů. Jinak jde o unylý, nenápaditý a spíše trapný pokus s promarněným námětem. Tři úsměvy po deseti procentech plus pět pro maskéry, to je maximum, jaké lze pro Sex Tape udělat. O filmu Sex Tape (2014) se po celém světě píše jen to nejhorší, ale až do své poslední třetiny mi připadal celkem snesitelný a dokonce jsem se i párkrát zasmál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama