Fakjů pane učiteli online ke shlédnutí

31. srpna 2014 v 20:41

Bývalý vězeň Zeki Müller (Elyas M'Barek) nemá na vybranou. Někdo postavil školní tělocvičnu přímo nad místem s ukradenými penězi, které tam pro něj zakopala jeho přítelkyně. Zeki je tedy nucen se sem jít ucházet o místo školníka, jenže nedopatřením je považován za učitele a přijat. V noci Zeki tajně vykopává svou uloupenou kořist a během dne používá drastické, ale účinné metody, aby zkrotil neukázněné puberťáky ve třídě. Rázem se z třídy plné odpadlíků stávají pilní studenti a ze Zekiho lepší člověk. Mladá kolegyně Lisi Schnabelstedtová Zekiho metodami opovrhuje, ale láska si nevybírá. V Německu láme Fakjů pane učiteli online divácké rekordy a vyvolává spíše vzpomínky na to lepší, co bylo ve středoškolském tematickém portfoliu natočeno. Dramaturgické schéma školních opusů funguje stejně nezpochybnitelně jako Pythagorova věta. Je tu také poměrně dost zábavných a nápaditých momentů, které splní svůj komický účel a některé z nich by nemusely být marné ani v reálném životě.
A tak přes den krotí vzpurnou partu studentů, v noci se prokopává ke svému lupu a průběžně začíná mít divný pocit, že ho ulice, špatní kámoši a kráva třídní ze základky připravili o šťastné dětství. Platí však to, že o tom, co se děje, nesmíte moc přemýšlet, protože jinak šeredně narazíte. Příběh pochopitelně slouží jen jako záminka k dalším a dalším vtipům, jejichž úroveň je bohužel dost nevyrovnaná. Zásadním problémem Fakjů pane učiteli online ke shlédnutí je přetažená stopáž, která se blíží ke dvěma hodinám, což je na komedii hodně. Fakjů pane učiteli online ale není primárně o teenagerovských eskapádách. Do popředí vyzdvihuje pana učitele.
Výsledkem je stejně nekorektní jako zábavná, oddychová a pohodová žánrovka, ve které je všechno tak, jak má být. I přes ryze průměrné hodnocení se Fakjů pane učiteli online ke shlédnutí nevyplatí úplně zatratit, protože jakožto oddechovka slouží docela dobře. Tahle komedie made in Germany odsejpá a není úplně blbá jak mnozí, včetně mně (sebekriticky přiznávám), a priori čekali. Film má velmi slušný rozjezd, bez zbytečných okolků okamžitě víme s kým máme tu čest.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ščtg ščtg | 14. září 2014 v 13:38 | Reagovat

nepokouším osud, tak raději posílám : TO POSLU JEN TOBĚ:::::: Kdo dostane tento dopis, ať dá pusu tomu koho má rád! Podívej se na tento dopis, byl poslán tobě pro štěstí. Originál je uložen u ženy v Anglii a obletěl celý svět 9 krát. Nyní bylo štěstí poslané tobě. Získáš štěstí do několika dnů po obdržení tohoto dopisu, ale musíš ho poslat dál. nejde o žádný vtip. Pošli tento dopis lidem, o kterých si myslíš, že štěstí potřebují a ty jim to přeješ. Neposílej žádné peníze, štěstí se nedá koupit.Odeslání tohoto dopisu neodkládej, protože musí opustit tvé ruce do 96 hodin. Voják Falta prý po odeslání 20-ti kopií vyhrál 20 milionů dolarů.Jana Dolanová dostala tento dopis, 20 kopií udělala no zapomněla je poslat.Ztratila práci, ale když kopie poslala, získala ještě lepší práci než měla. Pavel Bura, který dopis vyhodil, za několik dní zemřel, přerušil řetězec a nevěřil v jeho moc. Proto prosím odešli tento dopis ve 20-kopiích a uvidíš co se stane po 4 dnech. Dnes okolo 00:00 se tvé lásce bude o Tobě snít a uvědomí si, že tě miluje ... pokud to nepošleš 10-ti lidem do 1 hodiny čekají tě problémy s láskou ... Nemůžeš mi to však poslat zpět........

2 bublaninkaajahodka bublaninkaajahodka | Web | 20. září 2014 v 9:24 | Reagovat

Ahoj, zaoberame sa rozbehnutim webov, spopularizovanim stranok a zvysenim navstevnosti :-) ak by si mal/a zaujem o pomoc do zaciatku pozri si nas blog, pripadne nam kludne napis email a velmi radi ti pomozeme, nadalej pekny den a vela novych clankov ! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama