Expendables: Postradatelní 3 online ke shlédnutí

17. srpna 2014 v 20:38 |  Akční

Třetí díl kultovní série Expendables, která si svoje místo u fanoušků akčního žánru získala už prvním výstřelem v roce 2010, se vrací v plné síle. Trojka je jedním slovem dobrá. Je to samozřejmě opět akce přitažená za vlasy, ale srší fakt dobrými nápady. Ano, ani třetí Expendables nenabízejí rozklepanou kameru, překotný střih a hrdiny šampóňáky přemýšlející v multi-kulti módu. The Expendables 3 jsou o tom, jak Stallone se svojí partou musí zakročit, protože jím vycvičení mladí drsňáci selžou. Expendables: Postradatelní 3 online se totiž nijak závratně neliší od svých bratříčků. Alespoň ne natolik, aby se dalo mluvit o průšvihu, flákotě nebo nějaké nápadové krizi. Jestli se mi něco na dvojce nelíbilo, šlo to na vrub zejména Simonu Westovi, který akci orchestroval podobně jako dialogy ve filmech Woodyho Allena.
Trojka má akci mnohem přehledněji uspořádanou. A-B kropení je tu pouze v omezeném množství, ačkoliv bych snesl víc duelů s odpovídajícími protivníky. Gibson jako "postradatelný, co sešel z cesty" si ovšem minimálně v dialogových scénách vystačí sám a krade si pozornost publika pro sebe. Kellan Lutz naproti tomu nezíská vaše sympatie ani po dvaceti minutách před kamerou. Parta našich starých žoldáků tentokrát dostala za úkol přidělený agentem CIA (Harrison Ford), zajmout překupníka zbraní Stonebankse (Mel Gibson), který je náhodou bývalým členem postradatelných. Ve filmu Expendables: Postradatelní 3 online ke shlédnutí můžeme kromě staré party (Stallone, Statham, Lundgren, Couture, Crews, Li) objevit několik nových tváří.
Nesmím opomenout také Wesleyho Snipese, na kterém bylo vidět, že se na natáčení s partou akčních bouchačů těšil a roli si náležitě užil. Režie se zhostil Patrick Hughes (nejvíce na sebe upozornil krátkým snímkem Cedulky), který je teprve na počátku své kariéry, a tato nezkušenost byla vidět. Expendables: Postradatelní 3 online ke shlédnutí zdarma jsou pro mě zklamáním a dalo by se říci, že tento díl je postradatelný. Expendables: Postradatelní 3 online nepřekračují bombastický nástup a akci jedničky a zároveň nepřekonávají sebeironický nadhled a vtip dvojky. Diskutabilní je rovněž snaha tvůrců a zřejmě i samotného Stallona pokusit se tuto staromódní akční "důchodcovskou" zábavu přiblížit i nejmladším vrstvám diváků. Expendables: Postradatelní 3 tak tentokrát zůstávají jen průměrným dílem série stejně jako průměrným akčním filmem bez jakéhokoliv smyslu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 thauka thauka | 18. srpna 2014 v 14:20 | Reagovat

http://www.designshoes.cz/bile-krajkove-tenisky-s-vysokou-podrazkou-mtng

2 virtualsurvivor virtualsurvivor | Web | 20. srpna 2014 v 10:31 | Reagovat

Ahoj, jsi fanoušek Kdo Přežije a chtěl/a by sis hru zkusit? Jestli ano, máš možnost se přihlásit na blogu www.virtualsurvivor.blog.cz
Vše je samozřejmě bezplatně, jde jen o zábavu, soutěžení a zároveň možnost poznat nové lidi. :-)
Omlouvám se za reklamu. :)

3 Sydney Tagloff Sydney Tagloff | 20. srpna 2014 v 17:22 | Reagovat

http://americanhorrorstory28666.blog.cz/ sorry za spam

4 reykja reykja | Web | 23. srpna 2014 v 22:34 | Reagovat

Ráda bych se s Vámi podělila o velmi závažné informace. Prosím, vše v případě zájmu najdete zde -> http://albafos.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama