Mikulášovy patálie na prázdninách online

13. července 2014 v 1:27 |  Rodinný

Jako na typicky letní film Mikulášovy patálie na prázdninách online můžete s celou rodinou vyrazit do kina za novým dobrodružstvím malého Mikuláše. Na nového Mikuláše jsem se těšil. Knihu jsem četl jako malý kluk a Gosciniho knihy vyloženě zbožňoval. Blíží se konec školního roku, všichni se už těší na prázdniny, ale nejvíc se asi těší Mikuláš. Mikuláš vyrazí na prázdniny se svojí babičkou a rodiči do hotelu k moři, kde samozřejmě potká hned několik nových přátel. A na trable je rázem zaděláno. Je libo hada v posteli či splašky tekoucí ze sprchy?
V hlavní roli Mikuláše se tentokrát představí Mathéo Boisselier, v roli otce Kad Merad a v roli matky Valérie Lemercier. Vedle Mikuláše, jeho maminky a tatínka, je tu i Vendelín, Kryšpín, Celestýn, Jáchym, Albín, Viktorín, Marie-Hedvika, paní učitelka, školník Polívka a ministr na návštěvě školy. Film Mikulášovy patálie na prázdninách online ke shlédnutí je hraný, ale svou retro stylizací a skvělým scénářem podle diváků zcela přesně zachycuje atmosféru knižní předlohy.
Mikuláš je ve Francii pojem, vývozní artikl srovnatelný v našich podmínkách sice trochu klopotně, přesto co do věhlasu připomíná Arabelu nebo její sestřenici Saxanu. Malý Mikuláš vede poklidný život. Má milující rodiče a bezvadné kamarády, se kterými se vždycky pobaví. Kdo chce vzít děti do kina, pro toho jsou tu Milulášovy patálie na prázdnínách online.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama