Love song film online ke shlédnutí

13. července 2014 v 11:16 |  Romantický

Filmové léto je v plném proudu, kupodivu je ale trochu problém v něm najít nějakou příjemnou romantickou jednohubku. Příběh talentované písničkářky (Keira Knightley) a vyhořelého hudebního agenta, který s ní chce natočit album (Mark Ruffalo), není zásadně originální ani objevný. Režisér John Carney je českým divákům známý především díky úspěšnému snímku Once, ve kterém v roce 2006 zazářila Markéta Irglová. Love song online je daleko pohodovější a méně náročná podívaná, v níž Keira tasí jednu pěknou písničku za druhou. Herecké obsazení, kterým se film může pyšnit, láká samo o sobě. Keira Knightley a Mark Ruffalo vytvářejí skvělý herecký pár.
Bohužel je z hlediska příběhu a prokreslenosti postav na film nutné pohlížet jako na hudební komedii a neočekávat, že budou hlavní protagonisté řešit kdovíjak složité problémy. Film Love song online ke shlédnutí zdarma perfektně naplňuje svůj žánr. Navozuje příjemný pocit, je milý, nevtíravý a vizuálně podařený. Keira Knightley je Greta, ex-přítelkyně rockové hvězdy, která chce po bolestném rozchodu vypadnout z města zpátky domů. Snad úplně všechny role jsou skvěle obsazené a herci těm šablonovitým postavám dávají až nečekanou spontánnost, sympatičnost a lidskost. Takže vlastně fajnová jednohubka, profesionálně vysoustružená, ale přitom vzbuzující dojem, že to byla nějaká improvizace na koleně.
Producent je rozvedený, hádá se s dcerou, exmanželkou i šéfy, kteří nemají lepší projekty než další a další teenagerovské superstar. Dívku osloví, zajdou na pivo, poklábosí o muzice včetně Norah Jones - a pak zase zpětně líčí svůj osud ona. Písní ve filmu nezní mnoho a vesměs jsou přesladce tklivé. V případě Love Songu online ke shlédnutí se nemusíte děsit, protože naštěstí neuslyšíte žádné laciné "cajdáky", ale chytlavé a nevtíravé písně, které se dost povedly. Léto je kromě nákladných blockbusterů také často obdobím nenáročných a ryze oddechových filmů, v nichž hrají prim lidé, romantika a hudba. Keira Knightley hraje na kytaru a zpívá a zkrachovalý producent Mark Ruffalo se ji pokouší proslavit a tím si restartovat kariéru.
Love Song nepatří k těm snímkům, které by sbíraly přehnaně vysoká hodnocení, protože je zkrátka až moc předvídatelný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama