Letadla 2: Hasiči a záchranáři online ke shlédnutí

24. července 2014 v 20:07 |  Animovaný

Hledáte-li vhodný animovaný film pro malého kluka, pak si rozhodně nenechte ujít druhý díl animovaného filmu Letadla s podtitulem Hasiči a záchranáři. V prvním díle Letadel jsme se seznámili s práškovacím letadélkem, které se rozhodlo zúčastnit se světové soutěže pro rychlá letadla a obletět svět. Pokud je něco úspěšné a vydělává to, je potřeba to rozvíjet tak dlouho, jak to jen jde. Hlavním hrdinou je opět závodník Prášek Skočdopole. Ten si získal slávu, které si užívá a dál zdolává různé mety a udivuje diváky v celém širém okolí. Druhá Letadla jsou zkrátka velice povrchním filmem, nic víc, nic méně. Nutno ale říci, že režisér Roberts Gannaway větší ambice neměl.
Ještě před pár lety byl Pixar synonymem pro kvalitu, pak se ale začaly dělat sequely, na originalitu se všichni vykašlali a vloni přišel poslední hřebíček do rakve, když k nebi vzlétla Letadla 2 online. V ní budou okřídlení hrdinové ne jenom závodit, ale stanou se z nich hrdinní létající záchranáři bojující proti lesnímu požáru. Linka příběhu je opět klasická, kdy hrdina překonává překážky a při dosahování vytyčeného cíle se seznamuje s novou partou přátel. Letadla 2: Hasiči a záchranáři online ke shlédnutí potěší rodiče, kluky i holky příjemnými 84 minutami. Odrostlejší část publika ocení vyspělost a celkovou naléhavost, která z plátna doslova čiší.
Letadla 2: Hasiči a záchranáři online ke shlédnutí zdarma nejspíš nijak nepřekvapí, na druhou stranu technické zpracování vypadá celkem solidně a děj s patřičným morálním poselstvím bude jistě odsýpat. Vyplatí se vzít na Letadla 2 ty nejmenší diváky, nebo je tohhle už příliš velké ždímání našich peněženek? V českých i slovenských kinech film běží od čtvrtka. Příběh je to hrozně jednoduchý, až intuitivní. Práškovi hašení požárů ze začátku dle očekávání moc nejde, ale zlepšuje se, dělá si nové přátele, seznamuje se s nezodpovědným správcem parku… Postavy jsou povětšinou sympatické a především pro děti musí být Letadla 2: Hasiči a záchranáři online mimořádně atraktivní podívanou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama