X-Men: Budoucí minulost online ke shlédnutí CZ

2. června 2014 v 19:59 |  Akční
Země roku 2023. Lidstvo je zotročeno, mutanti téměř vyhlazeni a nad ztemnělým zemských povrchem hlídkují gigantiční roboti - Sentinely. Děj filmu X-Men: Budoucí minulosti online cz je inspirován dějovou linkou přímo z comicsu, ale tam je samotný děj rozprostřený jen přes dvě čísla a tím, kdo se vrací ve své mysli do minulosti není Wolverine, ale samotná Kitty Pride.
Bryan Singer má své postavy přečtené. Zná je, ví, jak s nimi zacházet a jaké jsou jejich silné stránky. To samé se dá říct i o hercích. Nejvíc prostoru však logicky mají Charles Xavier alias Profesor X a Erik Lehnsherr neboli Magneto. Zatímco jako staříci sází na charisma a stačí jim, že na plátně jsou, jejich mladší verze dostávají výrazně víc prostoru. Singer komiksovému žánru sjednal zpět respekt a posunul ho směrem k mnohem dospělejšímu, realističtějšímu a vážnějšímu vyznění. Zápletky s cestováním v čase v sobě vždy skrývají úskalí, že všechny příčiny a následky při měnění historie se znalostí přítomnosti nebudou až tak sedět nebo budou působit nelogicky.
Právě nyní se můžu ve výkladu konečně posunout k nejnovějším X-Men: Budoucí minulost online ke shlédnutí, v nichž se ke kormidlu skutečně po jedenácti letech v plné míře vrátil Bryan Singer a jejichž název je trochu nomen omen. Svět je nyní ovládán stroji zvanými sentinely, jejichž síle a přizpůsobivosti nemůže čelit žádný mutant, a zůstávají jen zbytky nejvytrvalejších. Na scénu se vrací mladý Xavier v podání Jamese McAvoye/Patricka Stewarta, Magneto (Michael Fassbender/Ian McKellen) nebo Mystique. Co je ale na novém X-Men: Budoucí minulost online ke shlédnutí nejlepší? Scénář. Dlouho nebyl v kinech takhle dospělý a pohromadě držící příběh v rámci žánru. Nejdůležitější postavou v tomhle filmu je kromě Wolverina ještě proměnlivá kráska Mystique.
Když se spolu vypraví osvobodit vězně z podzemí Pentagonu, dostaví se vůbec nejlepší, nejhravější, nejzábavnější chvíle včetně zpomalené scény střihané do muziky. Film X-Men: Budoucí minulost si totiž velmi vynalézavě pootevřel vrátka pro pokračování, respektive "přetočení" celé dosavadní série. Nové i staré já nejdůležitějších postav hrají přesně to, co se od nich očekává. Naštěstí je to komiks, ale až do teď jsem nevěděl, kdo zabil J. F. K., co stojí za jeho smrtí a dalších věci, které můžou stát jenom v komiksech. Hodně zábavy u filmu X-Men: Budoucí minulost!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama