Na hraně zítřka 2014 online ke shlédnutí zdarma

12. června 2014 v 20:03 |  Sci-Fi

Na hraně zítřka je velmi dobrý sci-fi blockbuster, který možná není nijak zvlášť chytrý, ale hlavně není hloupý a nehraje si s divákem nějaké laciné hry. Nastoluje svěží tempo, které moc nedrhne a minimálně v prvních třech čtvrtinách vše odsýpá a není důvod příliš hledat chyby. O boji lidstva s mimozemskou rasou vypráví akční sci-fi film Na hraně zítřka, v němž hlavní roli ztvárnil Tom Cruise. Kvalitně řemeslně opracovaný výrobek si zaslouží jen zhltnout a zapomenout, jeho životnost nemá dlouhého trvání. Snímek vychází z premisy, co by se stalo, kdybychom mohli svůj život prožívat zas a znova a opřít se přitom o postupně nabývané zkušenosti.
Děj filmu Na hraně zítřka online ke shlédnutí se odehrává v blízké budoucnosti, kdy na Zemi zaútočili Mimikové. Hmyzu podobní mimozemšťané, jejichž invaze začala v České republice. Pokud chce lidstvo zabránit svému vyhlazení a převzetí vlády nad světem touto mimozemskou rasou, musí se jí účinně postavit. Cruiseova postava trochu trpí handicapem své obyčejnosti, nenaplňuje hrdinské archetypy a nebudete ho mít za cool super hero. Těžko vzpomenout na lépe napsanou letní pohodu. Na hraně zítřka je chytrým, úsměvným a přesto strhujícím roller-coasterem, z něhož sebevědomí a realizační suverenita jen valí.
Na hraně zítřka online sází krom triků, akce, humoru, hereckých hvězd i na propracovaný a originální scénář. Zpočátku panovaly obavy, zda neustálé opakování jednoho a toho samého nebude filmu spíše na škodu a zda se vše nezvrtne v nudný stereotyp. Zajímavý je i humor, jehož je zde více než dosti. Navíc opravdu do snímku sedí a neruší jinak temnou atmosféru místního světa. Sci-fi Na hraně zítřka je suverénně natočenou velkolepou podívanou s rychlým tempem a kořeny v Japonsku. Režisér Doug Liman, který je známý především jako tvůrce prvního dílu bourneovské trilogie, tu vytvořil velmi suverénně natočenou velkolepou podívanou s rychlým tempem.
Film Na hraně zítřka online ke shlédnutí zdarma je zkrátka poctivá akční zábava ve sci-fi kabátku, která si zaslouží pozornost všech příznivců žánru. Dech beroucí akční jízda, která nemá obdoby a ukazuje nám, jak má vypadat správní akční opus. Na hraně zítřka online je inteligentní, překvapivě humorný a velice akční film - pokud jde o akční žánr, má rozhodně našlápnuto stát se trhákem roku.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama