Jak vycvičit draka 2 online

15. června 2014 v 20:27 |  Animovaný

Pět let po tom, co jsme se s Blpem a jeho obyvateli rozloučili, nastaly na ostrově obrovské změny. Vychrtlý vikinský klouček Škyťák nám vyrostl ve dvacetiletého mladíka, který má téměř vše, po čem toužil. Pokud jste si mysleli, že fantasie animované fauny a hlavně tvůrců byla vyčerpána, jste na omylu. Zatímco se denně na internetu objevují nejnovější informace o hraných velkofilmech, animák Jak vycvičit draka 2 online ke shlédnutí tiše vyčkává. Animovaný film studia Dreamworks navazuje na čtyři roky starý snímek Jak vycvičit draka, který se dočkal značné popularity a vynikajících recenzí.
Syn náčelníka Škyťák by se měl stát novým náčelníkem vesnice, ten ale raději prohání svého draka Bezzubku a objevuje neznámá území. Oproti Jak vycvičit draka je jeho pokračování ještě podstatněji zaměřené na malé děti, takže se častěji padá a naráží do věcí a ovečky srandovně bečí. Život s draky je dobrodružný i bezpečný zároveň. To ví dobře Škyťák i jeho kamarádi. Škyťák létá na drakovi s poetickým jménem Bezzubkou a oba si velice dobře rozumí. Hlavní hrdina Škyťák je sice o něco starší, ale stále působí jako velké dítě, které svou pozici ve světě dospělých teprve hledá.
Zlověstně nejprve působí odhalení Škyťákovy ztracené matky, ale daleko větší potíže budou s lovcem draků Dragem. Jak vycvičit draka 2 online se ale nebojí v patřičných chvílích přitvrdit a to hlavně v podání hlavního záporáka Draga, který vyniká svou krutostí a záští vůči obyvatelům Blp. O dramatickou linku se naopak postará jedna z nových postav. Nový dračí příběh je hravý, zábavný a ví, pro koho točí a jak to může udělat co nejlíp. Háček spočívá v tom, že draci jsou úhlavními nepřáteli vikingů. Co se tedy bude dít, zřejmě tušíte, ale to ani trochu nevadí.
Animák Jak vycvičit draka 2 online ke shlédnutí se zkrátka povedl a už kvůli skvěle natočeným dračím přeletům se na něj vyplatí zajít ve 3D. Skutečně si neumím představit, jak by šla 3D animovaná pohádka na toto téma natočit lépe. Animákům poslední doby skutečně chybělo něco tak svěžího.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama