Nekonečná láska (2014) film ke stažení zdarma

6. května 2014 v 19:17 |  Romantický

Nekonečná láska je romantický film ke stažení zdarma, který bude mít premiéru na svatého Valentýna. Takže je jasné, že se nedá očekávat nic originálního. Režisérka Shana Feste, která natočila dramata Dar a Síla country, ale v minulosti ukázala, že umí odvést minimálně solidní žánrový standard. Davidovi a Jade je 17 let a právě odmaturovali. Jade je neuvěřitelně krásná a z bohaté rodiny, ale všech se straní a nikdo o ni nemá zájem (v tomto ohledu se tedy jedná spíše o Sci-Fi). Bohužel, před totálním happyendem nastala druhá polovina filmu, ve které se děj přehoupne z kategorie "přijatelná retro debilita" do kategorie "nepřijatelná debilní debilita".
Nekonečná láska ke stažení zdarma je ale celkem normální a sympatický film. Bez fantasy prvků, upírů a podobných nezbytností, kterými současní autoři potřebují klasický příběh zamilované dvojky či trojky doplnit. Klišé tu nechybí, dokonce ani scéna v dešti, v chatě u jezera či podobně důležité atributy romantických slaďáren. David je celkem obyčejný kluk, pomáhá otci v rodinné autodílně, penězi rozhodně hýřit nemůže, a ač by se bez problémů dostal na vysokou, chce zůstat s tátou u aut. Mnohem horší je, že nemá nejmenší jiskru, oba hlavní hrdinové působí jako voskové figuríny. Pokud se vám zdá, že Nekonečná láska ke stažení je předvídatelná už ze své synopse, tak se nepletete.
Ve snesitelné úrovni film udržuje jen a pouze obsazení, které není nijak hvězdné, ale velmi solidní. Stačí pár slov, pár vzájemných pohledů a je z toho láska jako trám. Nicméně dívčin otec vztahu nepřeje, protože podle něj má jeho dcera na víc, než na chudého automechanika. Zcela však selhává snaha přetavit nemoderní a otřepaný příběh do současných reálií. Je skutečně fascinující pozorovat, jak v současné době otec rodiny udělá vše pro to, aby jeho dcera nebyla šťastná s mužem, kterého ona miluje. Přeji vám pohodlné spočinutí v sedačce vašeho oblíbeného kina a zaláskování se do nového snímku o první nezapomenutelné lásce dvou mladých lidí.
Pokud máte rádi romantické drama, ale vadí vám šeď a unylost, se kterou se obvykle musíme potýkat, budete z filmu Nekonečná láska film ke stažení zdarma mile překvapeni. Nechybí tu scéna v dešti i na letišti, zátiší s krbem, kouzelná chatka u jezera ba dokonce balkonek ala Romeo a Julie. Bezhlavě zamilovaný pár si dosyta užívá slastí, které přináší první láska. Kosmetickou vadou na vizuální stránce filmu (které si všimnou jen ti pozornější diváci) je několik seriálově vyhlížejících záběrů v horší kvalitě obrazu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama