Muži v naději celý film online ke shlédnutí

2. dubna 2014 v 22:19 |  Komedie
Může být nevěra základem šťastného manželství? Šarmantní bonviván Rudolf je o tom přesvědčen: "Ženská má mít pocit, že o chlapa musí bojovat, musí se snažit, aby si ho udržela. A hlavně, ženská se nesmí nudit!" Rudolf s úspěchem uplatňuje svou divokou teorii v každodenní praxi a to s neutuchajícím elánem, který je u čerstvého šedesátníka záviděníhodný. O to víc pak nechápe naivitu svého nesnesitelně korektního zetě Ondřeje, který pro samé svědomité plnění povinností nevnímá, jak nebezpečně se jeho žena Alice začíná nudit. Milující tatínek a kamarádský tchán Rudolf proto nabídne Ondřejovi několik prověřených rad, jak vnést do skomírajícího manželství potřebný vzruch. Koneckonců jde o rodinné štěstí jeho jediné dcery... Z nudného slušňáka Ondřeje se pak díky románku s krásnou Šarlotou skutečně stává sebevědomý pán tvorstva, obletovaný milenkou a obdivovaný vlastní manželkou. Situace je to sice krásná, ale dlouhodobě neudržitelná. Už proto, že skutečnými pány tvorstva jsou pochopitelně ženy. Ondřeje čeká smršť komediálních situací, kterým čelí s odzbrojující kombinací typicky mužských vlastností - hravou vynalézavostí a nezničitelnou nadějí, že všechno dobře dopadne.
Film jsem viděla,no film,spíše taková tragikomedie. smile Člověk to musí brát poněkud s nadhledem a s humorem,protože by se také mohl začít zamýšlet nad tím o čem ty dnešní vztahy a manželství,vlastně jsou..smile Nehledě na to,že v té komedii a především v těch postavách by se ledaskdo mohl poznat big_smile A ještě bych řekla,že můj dojem z toho filmu je,že je o něco více zaměřen na(nejen) mužský rod(na rozdíl třeba od Žen v pokušení) a co jsem si všimla,tak muži v kině často souhlasně přidali nějakou poznámku u různých scén.. dumbom No a pak vyznejte se v těch chlapech ..
Docela zdárně ignoruji českou kinematografii a je mi to docela líto. Na film Muži v naději si však rozhodně udělám. Česká komedie s dobrým hereckým obsazením mě konečně vytáhne do kina. A když už ne nic, tak Éva Vica Kerekes stojí za shlédnutí :-). Film Muži v naději vypráví příběh o zásadách šťastného manželství. Podle Bolka Polívky musí být muž alfa samec a vytvářet kolem sebe takovou auru, aby o něj ženy stály.
V roce 2009 se vztahová komedie Marie Poledňákové Líbáš jako Bůh stala nejnavštěvovanějším filmem v českých kinech. V roce 2010 domácí publikum favorizovalo podobně pojaté Ženy v pokušení Jiřího Vejdělka: vyprávění o blahodárných účincích promiskuitního chování na život ženy přitáhlo do kin 1,232 milionu diváků. Po Janu Hřebejkovi (Pelíšky) a Janu Svěrákovi (Kolja, Tmavomodrý svět, Vratné lahve) se Vejdělek stal teprve třetím filmařem v domácí historii, který překonal magickou hranici milionové návštěvnosti. To ovšem ještě zdaleka není konec příběhu o tom, jak být úspěšným českým filmařem. Přejeme nerušené sledování báječného online filmu Muži v naději online ke shlédnutí zdarma ihned bez reklam.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama