Film Blízko od sebe online

2. dubna 2014 v 21:48 |  Drama
Celá rodina Westonových se sjíždí do rodného domu v Oklahomě na pohřeb otce (Sam Shepard), básníka a opilce, který spáchal sebevraždu. Jeho žena, cynická a celoživotně konfliktní Violet (Meryl Streep) takřka s potěšením rozdmýchává spory se svými třemi dcerami (Julia Roberts, Julianne Nicholson a Juliette Lewis). Ani jedna z nich to nemá jednoduché: jedné se hroutí manželství, další tutlá aférku se svým bratrancem, třetí se právě zasnoubila a ani na pohřbu není schopna mluvit o ničem jiném než o nadcházející svatbě. Přičemž každému kromě ní je jasné, že její snoubenec (Dermot Mulroney) je slizký parchant.
Je moc dobře, že takové filmy ještě vznikají, že jde člověk do kina s pocitem, že se hraje umění, ale takové to lidské, obyčejné. Většina přistěhovalců do Prahy vůbec nechápe, co znamenalo jít na film U Hradeb, nebo prémiovou adresu do Alfy. Tak přesně tam bych rád na snímek Johna Wellse Blízko od sebe zašel.
Je nepochybné, že Meryl Streep opět překonala sama sebe a poslala vstříc divákům jasný vzkaz: Zkuste najít lepší charakterní herečku. Držím palce! Našli bychom ale v uplynulých letech slušnou řádku filmů, které Streepová podržela nad vodou. Nebýt její účasti, nikdo by si jich s největší pravděpodobností ani nevšiml. Blízko od sebe, příběh citově nestálé a problematické matky a jejich dcer jistě dokonale rezonuje na divadelních prknech. Povedlo se tuto hutnou konverzačku převést na plátno?
Celá rodina Westonových se sjíždí do rodného domu v Oklahomě na pohřeb otce (Sam Shepard), básníka a opilce, který spáchal sebevraždu. Jeho žena, cynická a celoživotně konfliktní Violet (Meryl Streep) takřka s potěšením rozdmýchává spory se svými třemi dcerami (Julia Roberts, Julianne Nicholson a Juliette Lewis). Příjemnou zábavu při sledování online pohodového filmu Blízko od sebe ke shlédnutí zdarma ihned.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama