Duben 2014

Příběh kmotra ke stažení zdarma

28. dubna 2014 v 20:16 Krimi

Příběh podnikatele Františka Mrázka, zavražděného roku 2006, je jistým způsobem opravdu fascinující a pro vývoj české společnosti příznačný. Příběh kmotra ke stažení zdarma přitom určitě není jen pokusem o českou gangsterku. Hlavní padouch filmu se sice jmenuje František Vedral, ale film byl údajně volně inspirován "faktografickým příběhem" Jaroslava Kmenty. Do politiků zkrátka Příběh kmotra nijak zásadně nešije (škoda), autoři vpodstatě rezignovali na kontakty někdejších vlivných podnikatelů na ODS a ČSSD a úzké vazby na bankovní sféru.
Autoři scénáře Petr Nikolaev a Miroslav Oščatka spolupracovali na scénáři i během natáčení s kriminalisty Karlem Tichým a Hynkem Vlasem (Krakatice a Pokr), kteří vyšetřovali obě kauzy a nyní stojí mimo službu. Už když režisér Petr Nikolaev psal scénář, věděl, že chce, aby hlavní roli Kmotra Vedrala hrál Ondřej Vetchý a policistu Cajthamla, který po něm 20 let takzvaně jde, Lukáš Vaculík. Filmový příběh tedy uvádí na scénu Františka Vedrala v podání Ondřeje Vetchého jako nekorunovaného vládce českého podsvětí. Jeho protihráčem je klidný, ale neústupný vyšetřovatel Čestmír Cajthaml, kterého ztvárnil Lukáš Vaculík.
Autoři snímku se obávali, že kdyby ve filmu použili skutečná jména lidí, kteří byli pro konkrétní filmové hrdiny "předlohou", mohli by být právně napadeni - třeba Mrázkovou rodinou. Filmově představuje Příběh kmotra ke stažení zdarma velmi solidně odvedené řemeslo, za které se nemusíme nikde stydět. Kamera i střih mají grády a všechno vypadá skoro až americky (a nemyslím to nijak hanlivě). Novinkový thriller už dopředu vzbuzuje velké emoce. "Film Příběh Kmotra připomene jeden z největších pomníčků české kriminalistiky - násilnou smrt krále českého podsvětí Františka Mrázka. Všem čtenářům přejeme hodně zábavy u filmu Příběh kmotra ke stažení zdarma!

Babovřesky 2 ke stažení zdarma

27. dubna 2014 v 20:57 Komedie
Babovřesky 2 - si před pár dny odbyla premiéru na stříbrných plátnech, a to v doprovodu zvučných jmen, bujarého potlesku a hlavně dobré nálady. Po měsíci od uvedení do kin film vidělo necelých 200 000 diváků, což je pokles oproti prvnímu dílu, který za stejné období vidělo 460 tisíc diváků. Další dějová linka se týká mladého faráře Šoustala, který se dostane kvůli své liberálnosti do konfliktu s církevními nadřízenými. Tady Zdeněk Troška dává naplno zaznít své nenávisti ke katolicismu a kléru, což působí v ateistických Čechách skutečně nesmírně bizarně. Stejně jako v něm se ani 
v Babovřeskách 2 ke stažení zdarma a rychle nic zásadního neděje (scénář napsal režisér s Markem Kališem). Do vsi dorazí trénovat pětice slavných hokejistů, takže místní drbny mají o čem mluvit a koho komu dohazovat. Do Babovřesk přijíždí také kontrolor z Prahy, který má odhalit zpronevěření peněz místního starosty. Na popud anonymního oznámení začne pátrat po zmizelých penězích. Druhé Babovřesky Zdeňka Trošky. Modří už asi tuší, jak to dopadlo. Nebudu vás dlouho napínat - je to stejně mizerné jako první díl. Nelze říct, jestli je to v něčem lepší nebo horší, rozdíl je asi takový, že vám vráží drát do levého oka, místo do pravého. Vítejte zpátky do jihočeské vesnice plné svérázných lidí. Pár věci se tu však změnilo. Horáčková už nepracuje na úřadě, a tak se chce starostovi pomstít, na kontrolu přijíždí inspektor z kraje a prázdniny si tu chtějí udělat hokejové hvězdy. Není pochyb, že Babovřesky 2 ke stažení zdarma představují fenomén, který přesahuje i všechny dosavadní úspěchy Zdeňka Trošky. Mezi 50 filmy s nejvyšší návštěvností v premiérovém víkendu totiž dosud neobjevil jediný jeho snímek, ačkoli se léta prohlašuje (či je jinými prohlašován) za nejúspěšnějšího českého filmaře. Užijte si film Babovřesky 2 ke stažení.

Donšajni celý film online ke stažení

24. dubna 2014 v 21:20 Komedie
Donšajni jsou špatní způsobem, který nepobuřuje, nevzbuzuje smích typu "tak blbé, až je to vtipné", nedává prostor k argumentaci. Lze se jen podivit nad tím, že tenhle projekt někdo nestopl, dokud byl čas; možná že reputace režiséra Ostře sledovaných vlaků, Rozmarného léta a Skřivánků na niti prostě byla tak silná, že zúčastnění doufali, že ze zoufale slabého scénáře může něco vyrůst. Nový film Jiřího Menzela není špatný proto, že by se český filmařský klasik nějak zpronevěřil svému pohledu na svět nebo se pokrytecky snížil na úroveň lidových mas. Donšajni - komedie z operního prostředí - je špatná právě proto, že je upřímným komentářem oscarového režiséra ke světu kolem sebe. Donšajni odehrávající se v nespecifikovaném menším městě (natáčelo se na několika místech ve středních Čechách a také v Praze), mají dvě paralelně se rozvíjející a posléze se křížící dějové linky. V jedné sledujeme počínání excentrické Markéty (Libuše Šafránková), která se snaží ve zchátralém objektu nacvičit hudební vystoupení s dětským pěveckým sborem, přičemž svým jednáním i vystupováním "zaujme" jak policii, tak i psychiatričku. Film byl dlouho očekáván jako Sukničkáři, ale režisér Jiří Menzel se nakonec rozhodl vrátit k úplně původnímu pracovnímu názvu Donšajni. "Oba názvy jsou takřka synomem. Jenom jsem měl pocit, že pod názvem Sukničkáři by lidé hledali více vulgarity, než ten film obsahuje," vysvětluje změnu názvu Menzel. "Donšajn, to je takový sukničkář s grácií." Jedno zkusmé putování Donšajni celý film online ke stažení zdarma přes oceán k posouzení tamní oscarové komisi by nás ale tolik znepokojovat nemělo. V předvýběru se pár lidí hořce zasměje, kam až to Menzel dopracoval, ale masová ostuda z toho nebude, protože většina oscarových akademiků Donšajny nikdy neuvidí. Doufejme a přejme jim to, třeba při Donšajni ke stažení zdarma.

Dávám tomu rok film online zdarma ke shlédnutí

24. dubna 2014 v 21:06 Romantický
Přes četná varování spřízněných bytostí z anglosaských krajin jsem v snesitelnost Dávám tomu rok věřila, protože je to film od a) téměř neomylných Working Title (Notting Hill, Láska nebeská), který se odehrává v b) Londýně a jednu z hlavních rolí tu hraje talentovaná c) Rose Byrne. Mýlit se je lidské. Ale pocit je to vskutku ďábelský. Romantická komedie od Working Title, Londýn a Rose Byrne... trojice magnetů, které stahují lačné dívky z butiků a kaváren, přičemž někteří mladíci jsou do tohoto silného víru stažení též, lehkovážně se domnívající, že je čeká nějaká curtisovina. Jenže místo Lásky nebeské se dostaví Láska nehezká - křečovitě přisprostlá variace na Apatowa, komplet s ošklivými, divně oblečenými a extrémně nesympatickými lidmi. Britové měli vždy ambici to Američanům na poli romantických komedií natřít. Už ze své podstaty nemají rádi slaďoučké nesmysly a milují černý humor. To se projevilo v celkem příjemné, lehké, ale místy zbytečně přisprostlé komedii Dávám tomu rok online ke shlédnutí celý film zdarma. Snímek se odvíjí od začátku do konce pozvolným tempem. Občas je narušen vstupem z manželské poradny s dotazy a radami vyšinuté "profesionálky", kterou více zajímají hadrové panenky, než její klienti. Jak jsem již naznačovala, nelze říci, že se během 98 minut nenajdou příležitosti k smíchu, ale na celkovou délku je jich trochu málo. Ambiciózní Nat (Rose Byrne) a neúspěšný spisovatel Josh (Rafe Spall) jsou spolu neskutečně šťastní i navzdory rozdílné povaze. Jejich svatba je jak z pohádky, ale rodina ani přátelé nejsou přesvědčeni, že jejich vztah vydrží moc dlouho. Celý OnlineKino team přeje všem divákům nezapomenutelnou zábavu při sledování filmu Dávám tomu rok online zdarma cz dabing bez reklam.

Colette film online ke stažení zdarma

23. dubna 2014 v 21:17 Romantický
Snímek Colette je milostným příběhem dvou mladých lidí, Colette Cohenové a Viliho Felda, jejichž láska se rodí jako bílý květ mezi každodenní bolestí a utrpením, jež pevně svírá ostnatý drát koncentračního tábora Auschwitz-Birkenau (Osvětim-Březinka). I přes pomyslné nezdary ovšem Milanu Cieslarovi nechybí sebevědomí a tváří v tvář jeho novince Colette film online má toto konstatování víc než pozitivní nádech. Už jen postavit se dílu Arnošta Lustiga vyžadovalo hodně kuráže a natož pak krásce z Antverp, která se rozhodně automaticky nenarodila pro film. Ještě tíživěji ovšem dopadá dabing na zarámování celého příběhu, které zcela selhává, režisér jako by se propadl do nějakého podřadného rodinného seriálu. Toto zarámování se odehrává o více než čtvrtstoletí později v New Yorku a zachycuje zestárlého Viliho (Daniel Brown), jehož syn se chystá na svatbu, jak spisuje román o Colette ke stažení. Colette online je ryze průměrný film, který mohl a také měl být něčím víc, protože jméno Arnošta Lustiga uvozuje určitá divácká očekávaní, která v tomto případě rozhodně naplněna nebyla. Vzhledem k tomu, že samotný spisovatel se prý podílel na scénáři, to naopak vzbuzuje dojem, že kniha je podobně nevydařená (ale věřím, že tomu tak není). A to určitě není dobrá vizitka. V kinech tento týden absolvuje svůj premiérový víkend nejnovější snímek Milana Cieslara (Láska je láska, Duše jako kaviár), ke kterému napsal svůj poslední scénář spisovatel Arnošt Lustig a který tak bez většího překvapení vypráví lovestory z prostředí koncentračního tábora. Pokud jste si mysleli, že filmaři tématiku koncentračních táborů vytěžili až na samé dno, jste na omylu. Režisér Milan Cieslar natočil romantické drama Colette na motivy stejnojmenné novely Arnošta Lustiga. Tentokrát se ale na tábor smrti podíváme trochu jinýma očima. Cieslarova Colette tak bohužel zůstává podobně akademickým příspěvkem k filmům o holocaustu jako filmařské aktivity Matěje Mináče: nelze zpochybnit, že je "ušlechtilá" a edukativní, ale co do filmařských kvalit zůstává průměrem.

Carrie 2013 film online

23. dubna 2014 v 20:41 Horor
Remaky hororů obvykle skončí v rukou režisérů, kteří by měli být rádi, když jim někdo dovolí natočit reklamu na psí žrádlo. Carrie se tvářila jako výjimka, protože Kimberly Peirce má pověst filmařky, jež se pohybuje obvykle v mnohem ambicióznějších vodách, než jsou hororové předělávky. Bohužel ale možná právě proto zklamala. Postavu Carrie logicky změnit příliš nešlo. I zde je to mladá a plachá dívka, kterou doma drtí soukolí vytvořené její despotickou nábožensky založenou matkou a ve škole dostává zabrat od spolužáků. Snímek celkem trefně ukazuje, co dokáží dívky mezi sebou a upřímně řečeno, každý z nás někde potkal nějakou Carrie, samozřejmě bez kouzel. Filmové adaptace ale ignorují, že román částečně sestává z novinových článků, dokumentů a knihy, které se ke krvavým událostem v městečku Chamberlain vyjadřují zpětně a nabízí několik možných výkladů. Mezi námi - "rafinovaná" struktura byla projevem Kingovy nezkušenosti a podobný přístup byl nejjednodušším způsobem, jak obsáhnout motivace a hloubku postav. Carrie možná není nejlepším dílem Stephena Kinga, přesto si ale zaslouží víc. Z dramatu vystaveného na psychologii, se režisérce podařilo udělat pouhého následovníka vyleštěných, zakázkových předělávek typu Krvavý Valentýn a Dům voskových figurín. Carrie vypráví příběh o zakřiknuté holčičce, jejíž výchova podléhá pod autoritativní, velice pobožnou matku. Pro Carrie byla celý život blíže bible, než nějaký lidský kontakt. A tuto skutečnost si sama uvědomuje, ale nemá dost sil s tím sama něco dělat. Co Vám ale budeme vykládat. Nejlépe uděláte, když si pustíte film Carrie 2013 cz dabing online ke shlédnutí zdarma!

Bezpečný přístav film ke shlédnutí online

23. dubna 2014 v 20:23 Romantický
Teď chystá další typicky hallströmovské melodrama Safe Haven. Děj se má odehrávat v malém městečku v Severní Karolíně, kam přijede tajemná mladá kráska jménem Katie. Hned dá všem okolo sebe najevo, že nemá ani trochu zájem pouštět si někoho k tělu, časem ale zjistí, že to není tak jednoduché, jak si představovala. Byla jednou jedna krásná dívka, která měla v životě smůlu, když se z jejího milého vyklubal opilec se sklony k násilnostem. A byl jednou jeden švarný, pohledný a mladý tatínek dvou dětí, jenž tragicky přišel o milovanou ženu. Je prakticky nemožné, aby se tito dva lidé, s nimiž se život nemazlí, nesešli a nevlili si navzájem do žil novou chuť do života. Katie se asi po hodině filmu nechá přemluvit a dá se s tímto krásným, hodným, vtipným, schopným Übermenschem dohromady. Ten ale krátce nato náhodou uvidí na policejní stanici zatykač s Katiinou podobou, vynadá jí a pošle ji kamsi, aniž by si nechal vysvětlit, jak to doopravdy bylo. Za tuhle romanci by se nemusely stydět ani dvě největší ikony ženských románů Danielle Steel či Rosamunde Pilcher. Jistě chápete, že to nemyslím jako poklonu. Už dlouho jsem neviděl snůšku takových klišé, jako v tomhle zbytečném filmu, vhodném tak maximálně pro nedělní odpoledne na Nově.V Bezpečném přístavu se v prostřizích do minulosti hlavní hrdinky Katie (Julianne Hough) objevuje tísnivé téma domácího násilí. Nicméně tato linie má spíše osvětlující funkci, která divákovi napomáhá pochopit, co Katie vedlo k útěku a čím je motivována její počáteční plachost a odstup. Celý film Bezpečný přístav cz dabing 2013 online ke shlédnutí ihned zdarma.

Barbie a Poníková akademie online celý film

22. dubna 2014 v 20:32 Animovaný
Hvězda mezi panenkami - Barbie a její sestry se vypraví na kouzelný a dechberoucí výlet do ještě úžasnějších švýcarských Alp a už se nemohou dočkat, až si tu užijí nezapomenutelné léto v jezdecké škole! Barbie se neskutečně těší, až si zpět domů do Los Angeleského Malibu přiveze nového koníka. Stacie hodlá dokázat, že je bravurní jezdkyně na koni. Chelsea si v žádném případě nevystačí jen tak s nějakým koníkem a Skipper? Inu, řekněme, že ta přírodu raději ocení písmem, než aby si její nádheru vychutnala na vlastní kůži. Počátek léta sice není rozhodně bez potíží, ovšem když Barbie v lese najde tajemného divokého koníka, prázdniny všech kamarádek začnou být doslova kouzelné... Film Barbie a Poníková akademie online najdete na tlačítku Sledovat online.

Austenland film online

22. dubna 2014 v 20:16 Romantický
Co lepšího může udělat zoufalá single třicátnice se "slabostí" pro pana Darcyho, než zaplatit si zážitkový pobyt v Austenlandu? Je to báječné místo, kde se rázem ocitnete ve své vysněné době - se vším, co k tomu patří: bydlení, oblečení, jídlo, zábava, způsoby, a díky najatým hercům dokonce prožijete svůj vlastní romantický příběh. Dokonalá podívaná pro fanoušky Pýcha a předsudek. Klasický romantický scénář s občas vtipnými scénami v podání Jennifer Coolidge alias Elizabeth, která však není hlavní hrdinkou. Jinak herecké obsazení ujde. Vhodný pro dívky čekající na svého "prince". Protože by se také ráda stala hrdinkou milostného příběhu, celý život si šetří peníze na cestu do Austenlandu, výstředního rekreačního komplexu, ve kterém se hosté ocitnou uprostřed období regentství. Vítejte v Austenlandu, zábavním komplexu, kde se romantické sny o panu Darcym stávají skutečností. Tedy alespoň na tak dlouho, jak vám dovolí vaše peněženka. Oblečte si kostým z období regentství, nezapomeňte na vybrané chování a plnými doušky si užívejte atmosféru austenovské Anglie. Toliko od nás k filmu a knize Austenland online zdarma.

Apokalypsa v Hollywoodu online film

22. dubna 2014 v 20:06 Komedie
Konec světa nepřišel, a tak jsme si ho museli vymyslet. Naštěstí se toho chopili ti nejpovolanější z nás: V britské zběsilosti U Konce světa to byla parta okolo Simona Pegga, v Americe stará dobrá apatowovská sebranka se Sethem Rogenem na velícím můstku (producentský dohled tatíčka Judda Apatowa se naopak nekoná). Hollywoodská destrukce by nevyužila svůj vytyčený prostor, kdyby nebyla popkulturní. Zatímco U Konce světa se inspirovalo v příběhových konceptech, Apokalypsa v Hollywoodu podmiňuje svůj úspěch znalostí filmové tvorby ústřední pětice, která hraje sama sebe. Bohužel, když se to vezme kolem a kolem, těch zábavných scének zase tolik není a zbývá leda tápat, proč měl Wright tendenci cpát do filmu tolik trikových soubojů, když pochybuji, že na jeho filmy někdo kouká kvůli nim. Pětice protagonistů ještě víc ředí možnost budovat silné charaktery s přesvědčivými vztahy, a pokud bych výsledek shrnul jedním slovem, byla by to již míněná "křečovitost". Apokalypsa nastává přímo v Hollywoodu a nevyhnou se jí ani filmové hvězdy, dokonce ani ty s oscarovou nominací. Vlastně většina z těch, co se zrovna účastnili kolaudačky v novém luxusním a cool domě Jamese Franca, rovnou spadla někam do pekla. Zůstala skupinka ve složení Franco, Jonah Hill, Craig Robinson, Jay "nenávidím L. A." Baruchel, Seth Rogen a dočasně i Danny McBride, ještě nesnesitelnější a okázaleji vulgární než v Princi a pruďasovi. Běsnění Rogenovy party v mnohém zachází dál než předešlé snímky, hrubozrnný humor osciluje na hranici vkusu a mnohdy sklouzne k přízemní trapnosti, na druhou stranu se objeví několik skutečně vydařených a vtipných situací, ale mnohdy zůstávají ve stínu těch trapných. Takto bychom ve zkratce shrnuli film Apokalypsa v Hollywoodu online ke shlédnutí a download.

2 zbraně celý film online

22. dubna 2014 v 19:57 Krimi
Bobby je agentem protidrogového oddělení a Marcus důstojník Americké námořní rozvědky. Když se provalí jejich identita, dávají od nich jejich nadřízení ruce pryč. Chlapci se proto musí spolehnout sami na sebe a nakonec i jeden na druhého. Je strašně fajn zase projednou vidět na plátně dvojici, která si k sobě neskutečně sedla. Wahlberg má sice hodně omezený herecký projev a jeho pojetí například Maxe Paynea leží mnoha lidem (včetně mě) v žaludku do dnes, nicméně tady mu role doslova sedí jako ušitá. Zvláště, když mu přihrávače dělá jedna z Hollywoodských jistot Denzel Washington, který jednodnoznačně vládne. Další potíž jsou akční scény. Nechci teď tvrdit, že jsou špatné, Kormákur má řemeslo v ruce a ví, jak natočit solidní přestřelku, jenže při rozpočtu nějakých šedesát milionů a po odečtená gáží pro Washingtona s Wahlbergem, moc peněz na pořádnou řežbu nezbylo. Takže pokud čekáte akční inferno, podívejte se raději někam jinam. Když si přečtete výše zmíněnou synopsi, bude vám asi jasné, jakým směrem se 2 zbraně budou ubírat. A pravda je, že se příliš nespletete. Jde o typ filmu "všichni podrazí všechny a jen někdo z toho vyjde živý". Tomu je tedy podřízena i jeho struktura a s klidem můžu napsat, že i méně zkušeného diváka tu nic nepřekvapí. Na filmu jsou nejlepší oba herci v hlavních rolích. Jsou velmi vtipní, hrají dobře a jsou to frajeři. Washington má nasazovací zlaté zuby a Wahlberg cool hlášky ("Tys na něj mrknul?" "Jo, mrknul, protože teď je moje děvka."). Skoro jsem litoval, že ten film okolo nich není lepší, protože oni by si to zasloužili. Tolik k filmu 2 zbraně online ke shlédnutí zdarma.

Chuckyho kletba 2013 sledovat online cz dabing

20. dubna 2014 v 19:52 Horor
Chuckyho kletba je pokusem Chuckyho duchovního otce Dona Manciniho (autor námětu i scénáře prvního filmu) vrátit film na úroveň prvního dílu, čili omezit komediální prvky a vydat se cestou hororu. Don Mancini Chuckyho režíroval sice podruhé (prvním pokusem byl film Chuckyho sémě), ale teprve nyní je vidět pozvolný posun k hororu. Snad proto, aby to nepůsobilo příliš diskriminačně, nebo spíš aby logika hororových filmů byla naplněna, do starého velkého baráku zakrátko dorazí celá rodinka. I s dítětem, opečovatelkou a fláterníkem. To proto, aby bylo koho vraždit. Poctivá dávka jedu na krysy brzy způsobí, že je o jednoho méně. Nica truchlí nad sebevraždou své matky. Na pomoc jí přichází starší sestra Barb s rodinou, aby pomohli urovnat matčiny záležitosti. Zatímco sestry přemýšlejí nad svým dalším životem, Barbiny dcera si začne hrát s usměvavou panenkou Chucky, která se nedávno objevila v zásilce. Tak na co čekáte? Film Chuckyho kletba online ke shlédnutí na Vás již čeká!

Batman Temný rytíř povstal online ke shlédnutí cz dabing

20. dubna 2014 v 19:41 Akční
Temný rytíř povstal asi lépe slouží celé batmanovské trilogii, než jednorázovému pobavení v kině. Je to epické zakončení comicsové série, jaká nemá v historii kinematografie obdoby, a koncepčně velmi promyšlené uzavření jednoho mýtu o superhrdinovi v současném světě. Potěší i komplikovaná (a přesto přehledná) střihová skladba, v níž tvůrci hladce propojují osudy jednotlivých postav a umožňují i těm nejmenším figurkám, aby si prožily svých "pět minut slávy". Příběh je opět o něco komplikovanější a vrstvenější, než jsme v komiksových filmech zvyklí (marvelovky vedle obou dílů Temného rytíře vypadají jako cvičení náctiletých scenáristů) a komu se líbila dějová rozmáchlost předchozího dílu, toho ani trojka svým záběrem nezklame. Pokud se ptáte, nakolik dobře je natočený, není o čem debatovat - můžete se opájet vynikajícími montážemi, velkolepými akčními scénami či opulentními obrazy zkázy moderního velkoměsta. Zdánlivě bezstarostný život města je ale vykoupen obří lží o neposkvrněném hrdinovi, o němž není veřejnosti známo, že přešel na temnou stranu síly. Tím, kdo na sebe vzal Harveyho hříchy a přijal vinu za jeho smrt, proto aby pomohl udržet mýtus o jeho bohulibém snažení, je Batman, alter ego miliardáře Waynea. Těžké drama, které se v Temném rytíři rozehrálo s velkou vervou, diváci velmi ocenili. Herecké výkony Christiana Balea a Heathe Ledgera byly téměř nepřekonatelné. Po právu fanoušci očekávali, že Ledgera v roli Jokera nemůže už nikdo překonat. Psát už cokoliv je úplně zbytečné. Pokud jste tedy Temný rytíř povstal ještě neviděli a váháte, zda jít do běžného kina, nebo do Imaxu, poradil bych vám rozhodně tu druhou možnost. V ideálním případě by bylo fajn vyzkoušet obě varianty a porovnat je, ale chápu, že to asi při současných cenách za lístek udělá málokdo. Všem našim návštěvníkům přejeme hezké a příjemné sledování filmu Batman Temný rytíř povstal online zdarma.

Muži v naději celý film online ke shlédnutí

2. dubna 2014 v 22:19 Komedie
Může být nevěra základem šťastného manželství? Šarmantní bonviván Rudolf je o tom přesvědčen: "Ženská má mít pocit, že o chlapa musí bojovat, musí se snažit, aby si ho udržela. A hlavně, ženská se nesmí nudit!" Rudolf s úspěchem uplatňuje svou divokou teorii v každodenní praxi a to s neutuchajícím elánem, který je u čerstvého šedesátníka záviděníhodný. O to víc pak nechápe naivitu svého nesnesitelně korektního zetě Ondřeje, který pro samé svědomité plnění povinností nevnímá, jak nebezpečně se jeho žena Alice začíná nudit. Milující tatínek a kamarádský tchán Rudolf proto nabídne Ondřejovi několik prověřených rad, jak vnést do skomírajícího manželství potřebný vzruch. Koneckonců jde o rodinné štěstí jeho jediné dcery... Z nudného slušňáka Ondřeje se pak díky románku s krásnou Šarlotou skutečně stává sebevědomý pán tvorstva, obletovaný milenkou a obdivovaný vlastní manželkou. Situace je to sice krásná, ale dlouhodobě neudržitelná. Už proto, že skutečnými pány tvorstva jsou pochopitelně ženy. Ondřeje čeká smršť komediálních situací, kterým čelí s odzbrojující kombinací typicky mužských vlastností - hravou vynalézavostí a nezničitelnou nadějí, že všechno dobře dopadne.
Film jsem viděla,no film,spíše taková tragikomedie. smile Člověk to musí brát poněkud s nadhledem a s humorem,protože by se také mohl začít zamýšlet nad tím o čem ty dnešní vztahy a manželství,vlastně jsou..smile Nehledě na to,že v té komedii a především v těch postavách by se ledaskdo mohl poznat big_smile A ještě bych řekla,že můj dojem z toho filmu je,že je o něco více zaměřen na(nejen) mužský rod(na rozdíl třeba od Žen v pokušení) a co jsem si všimla,tak muži v kině často souhlasně přidali nějakou poznámku u různých scén.. dumbom No a pak vyznejte se v těch chlapech ..
Docela zdárně ignoruji českou kinematografii a je mi to docela líto. Na film Muži v naději si však rozhodně udělám. Česká komedie s dobrým hereckým obsazením mě konečně vytáhne do kina. A když už ne nic, tak Éva Vica Kerekes stojí za shlédnutí :-). Film Muži v naději vypráví příběh o zásadách šťastného manželství. Podle Bolka Polívky musí být muž alfa samec a vytvářet kolem sebe takovou auru, aby o něj ženy stály.
V roce 2009 se vztahová komedie Marie Poledňákové Líbáš jako Bůh stala nejnavštěvovanějším filmem v českých kinech. V roce 2010 domácí publikum favorizovalo podobně pojaté Ženy v pokušení Jiřího Vejdělka: vyprávění o blahodárných účincích promiskuitního chování na život ženy přitáhlo do kin 1,232 milionu diváků. Po Janu Hřebejkovi (Pelíšky) a Janu Svěrákovi (Kolja, Tmavomodrý svět, Vratné lahve) se Vejdělek stal teprve třetím filmařem v domácí historii, který překonal magickou hranici milionové návštěvnosti. To ovšem ještě zdaleka není konec příběhu o tom, jak být úspěšným českým filmařem. Přejeme nerušené sledování báječného online filmu Muži v naději online ke shlédnutí zdarma ihned bez reklam.

Vejška ke stažení

2. dubna 2014 v 22:05 Komedie
Zpravidla se schovává nejlepší nakonec, režisér Tomáš Vorel však poučku obrátil. Nejlepší moment své Vejšky, která po středeční premiéře vstupuje do kin, nasadí hned na začátek. Hudební motiv Zdrhej, jejž dodal Vladimír 518, okamžitě nasadí tempo, náladu a styl, podpořený ještě hravými titulky na zdech domů během úvodní honičky. Ano, tak jako v Gymplu utíkají plátnem sprejeři, tak jako v Gymplu je provází mladistvý slovník počínaje obratem "jak jako?" a konče výrazy, které po přestupu filmu na obrazovku vydráždí radu pro televizní vysílání. A stejně jako v Gymplu se čeká generační rebelie.
Gympl přišel do kin před sedmi lety, tedy v době, kdy kulminovala přílivová vlna českých teenagerských komedií o snowboarďácích, rafťácích a jiných frajerských panicích, co chtějí zasunout. Vorel se ovšem v prvé řadě pokoušel o generační výpověď a zamontoval do toho nějaký ten rap a humor z okruhu studentů a učitelů. Ačkoliv jsem z toho osobně nebyl bůhvíjak odvařený, většině mých vrstevníků se Vorel trefil do vkusu a Gympl považuje hodně mých známých za specifickou kultovku. Příjemnou zábavu díky filmu Vejška ke stažení ihned zdarma.
Nevídáno, neslýcháno. Železné filmové pravidlo o špatných pokračováních tentokrát neplatí. Už Gympl působil jako zjevení. Ale výrazná stylizace mu přes velký úspěch v kinech trochu svírala nůžky v širokém spektru diváctva. Vejška tyto nůžky rozevírá doširoka a je dospělejší, zábavnější a realističtější. Tyto přívlastky filmu dávají i sami tvůrci a není to tentokrát jen PR výkřik samochvály. Je to pravda.
Kluci Petr Kocourek a Michal Kolman (Tomáš Vorel ml. a Jiří Mádl), kamarádi z Gymplu (2007) pokračují ve své tvorbě grafitti i s ilegálním sprejerstvím. Ve filmu se tak dočkáme i trochy adrenalinu, kdy dynamická kamera sleduje oba mladé muže, jak utíkají před rukou zákona po pražských střechách, silnicích, parcích a jiných v noci temnějších zákoutích. V dalších rolích se po boku Petra objeví Julie (Eva Josefíková), která se také jako Petr hlásí na UMPRUM, zatímco ona poprvé, Petr už podruhé. Užijte si film Vejška ke stažení zdarma ihned.

Babovřesky 3 online celý film přehrát zdarma

2. dubna 2014 v 21:57 Komedie
Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvným obrázkem ze života v současné vesnici, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu její obyvatelům. V příběhu nechybí láska, žárlivost, závist, intriky a zejména vtipné okamžiky, v nichž se někteří i najdou. Příběh začíná tam, kde první díl skončil: drbna Horáčková vybíhá z domu naproti mladým hokejistům, kteří přijeli navštívit svého dobrého kamaráda a spoluhráče na nedalekou chalupu, aby tu aspoň pár dní trénovali i odpočívali. Horáčkovou okamžitě napadne pozvat svou vnučku, šikovně ji narafičit sportovcům do cesty - třeba se jí nějaký všimne a holka udělá terno. Nevydrží a pochlubí se svým nápadem ostatním babkám. Zápletka se dále točí okolo pomsty Horáčkové starostovi Stehlíkovi, kvůli kterému musela opustit místo tajemnice na místním úřadě..... do vesnice přichází kontrolor z "kraje" a netuší, co tu na něj čeká, co všechno bude muset řešit a právě díky tomu se odehrává spousta humorných situací... A nad tím vší bdí mladý farář s trochu netradičním a dvojsmyslným jménem...
Čekání filmových fajnšmekrů nemělo dlouhého trvání. Jen rok a pár dnů poté, co Zdeněk Troška potěšil všechny cinefily neobvykle krutou obžalobou života na české vesnici, přichází do kin druhý díl Babovřesk. Intenzitou své originální výpovědi nezůstává prvnímu dílu nic dlužný.
Babovřesky 3 Zdeňka Trošky. Modří už asi tuší, jak to dopadlo. Nebudu vás dlouho napínat - je to stejně mizerné jako první díl. Nelze říct, jestli je to v něčem lepší nebo horší, rozdíl je asi takový, že vám vráží drát do levého oka, místo do pravého. Nebo naopak, jak je libo.
Zápletka se dále točí okolo pomsty Horáčkové starostovi Stehlíkovi, kvůli kterému musela opustit místo tajemnice na místním úřadě, do vesnice přichází kontrolor z ministerstva a netuší, co tu na něj čeká, co všechno bude muset řešit a právě díky tomu se odehrává spousta humorných situací… A nad tím vší bdí mladý farář s trochu netradičním a dvojsmyslným jménem… Film v moderním podání navazuje na tradici hrdinů nejlepších českých komedií, jaké představovaly ve své době Vesničko má středisková nebo rázovití venkované z komedie Slunce seno…
Loňský nejúspěšnější film, co se týče návštěvnosti českých kin, dostal "nečekaně" další díl a opět dopřává hody provozovatelům multiplexů, na druhou stranu zase zvedá ze židlí většinu kritiků. Přejeme ničím nerušenou zábavu při sledování filmu Babovřesky 3 online ke shlédnutí zdarma.

Film Blízko od sebe online

2. dubna 2014 v 21:48 Drama
Celá rodina Westonových se sjíždí do rodného domu v Oklahomě na pohřeb otce (Sam Shepard), básníka a opilce, který spáchal sebevraždu. Jeho žena, cynická a celoživotně konfliktní Violet (Meryl Streep) takřka s potěšením rozdmýchává spory se svými třemi dcerami (Julia Roberts, Julianne Nicholson a Juliette Lewis). Ani jedna z nich to nemá jednoduché: jedné se hroutí manželství, další tutlá aférku se svým bratrancem, třetí se právě zasnoubila a ani na pohřbu není schopna mluvit o ničem jiném než o nadcházející svatbě. Přičemž každému kromě ní je jasné, že její snoubenec (Dermot Mulroney) je slizký parchant.
Je moc dobře, že takové filmy ještě vznikají, že jde člověk do kina s pocitem, že se hraje umění, ale takové to lidské, obyčejné. Většina přistěhovalců do Prahy vůbec nechápe, co znamenalo jít na film U Hradeb, nebo prémiovou adresu do Alfy. Tak přesně tam bych rád na snímek Johna Wellse Blízko od sebe zašel.
Je nepochybné, že Meryl Streep opět překonala sama sebe a poslala vstříc divákům jasný vzkaz: Zkuste najít lepší charakterní herečku. Držím palce! Našli bychom ale v uplynulých letech slušnou řádku filmů, které Streepová podržela nad vodou. Nebýt její účasti, nikdo by si jich s největší pravděpodobností ani nevšiml. Blízko od sebe, příběh citově nestálé a problematické matky a jejich dcer jistě dokonale rezonuje na divadelních prknech. Povedlo se tuto hutnou konverzačku převést na plátno?
Celá rodina Westonových se sjíždí do rodného domu v Oklahomě na pohřeb otce (Sam Shepard), básníka a opilce, který spáchal sebevraždu. Jeho žena, cynická a celoživotně konfliktní Violet (Meryl Streep) takřka s potěšením rozdmýchává spory se svými třemi dcerami (Julia Roberts, Julianne Nicholson a Juliette Lewis). Příjemnou zábavu při sledování online pohodového filmu Blízko od sebe ke shlédnutí zdarma ihned.