Březen 2014

10 pravidel jak sbalit holku celý film online

29. března 2014 v 17:26 Komedie
O čem že je nový český film 10 pravidel jak sbalit holku online ke shlédnutí ihned a ke stažení zdarma? Hlavní hrdina nové filmové komedie Marek je typickým příkladem mladého mimoně, žijícího ve vlastním vesmíru. Je to chytrý a milý student astrofyziky, jehož největší láskou jsou nejen hvězdy, ale i horoskopy. Jeho dráhu mu však jednoho dne překříží dívka snů a Marek se zamiluje tak beznadějně, že ve škole není schopen ani udělat zkoušky. V tento moment se do věci obouvají jeho odhodlaní přátelé. Rozhodnou se povolat na pomoc a zasvětit do Markových problémů jeho otce, který je úspěšným vydavatelem řady bestsellerů na téma: jak získat ženu. Společně pak začnou Markovi připravovat velkou strategickou hru, díky níž by se mu mělo podařit najít cestu k milované dívce. Tím mu však zadělali na nejeden veliký průšvih. Marek pod vedením otce a přátel absolvuje velmi svérázný kurz dívčí psychologie. Platí ovšem v životě těch 10 zaručených pravidel přesně podle knížek? Příjemnou a ničím nerušenou zábavu při sledování celého filmu 10 pravidel jak sbalit holku online ke shlédnutí a ke stažení zdarma.

Příběh kmotra online ke stažení zdarma

29. března 2014 v 17:11 Drama
Děj filmu Příběh kmotra online ke shlédnutí zdarma. Celý film Příběh kmotra ke stažení zdarma. Pokud Vám reformy za posledních 20 let připadaly pomalé, pak vězte, že tu byla skupina individuí, pro kterou bylo tempo těchto let šílené. Jediné, co tyto lidi ze začátku mrzelo bylo, že nejvyšší nominální hodnota bankovek byla 500 korun a že tedy balíky peněz, kterými disponovali, byly velmi špatně skladné. Bankovky byly prostě úplně všude. Příběh Kmotra je založen na bestselleru Jaroslava Kmenty "Kmotr Mrázek". Zachycuje vzestup a pád muže, který se od obchodu s digitálními hodinkami dostal až na pozici šedé eminence tuzemské politiky. Ve snímku Příběh Kmotra se střetnou dva světy - víra v zákon silnějšího a chytřejšího a víra ve spravedlnost. Touha po úspěchu symbolizovaném materiálním bohatstvím a touha sloužit dobru, právu a zásadám civilizované společnosti. Spatříme strhující souboj představitele zákona a pořádku s mužem, který rád řád přizpůsobuje svým vlastním potřebám. Policajt Cajthaml (Lukáš Vaculík) je celý život v patách Kmotrovi (Ondřej Vetchý). Sleduje Kmotrovu láskyplnou péči o rodinu, jeho starost o její zajištění a jeho postupnou cestu k moci. Posedlý svou pravdou, obětuje policista vlastní soukromý život, přičemž sleduje rodinnou idylu muže na druhé straně barikády. Vliv jeho protivníka vzrůstá natolik, že dokáže narušit i struktury na straně zákona a nakonec Cajthamla připraví o jeho postavení a zaměstnání. Ten přesto s neskutečnou vytrvalostí věří v řád a spravedlnost napříč celou společností, kterou během svého pronásledování projde. Postava náčelníka Cajthamla je holdem policistům, kteří neztratili víru v to, že spravedlnost musí zvítězit. Ta nakonec i v tomto filmu zvítězí, neboť snímek Příběh Kmotra je důkazem funkčnosti úsloví: "S čím kdo zachází, s tím také schází."

Kameňák 4 celý film ke stažení zdarma

29. března 2014 v 16:53 Komedie
Obsah filmu Kameňák 4 online ke shlédnutí ihned zdarma bez stahování a bez reklam: Po deseti letech se nám opět představují oblíbení hrdinové městečka Kameňákov v plné parádě. Pepanovi (V.Vydra) odjela žena Vilma do Austrálie za jejich dcerou a Pepan se synem Pepíkem tak žijí v ryze mužské domácnosti, kde není navařeno a vyžehleno a kde vybuchují vajíčka v mikrovlnné troubě. Kolem Pepana usilovně krouží učitelka Vlasta (D. Morávková), která vycítila příležitost zaplnit místo po Vilmě. Pepan je však zcela zaneprázdněn novou budoucností - stal se starostou Kameňákova. Po svém předchůdci zdědil přizpůsobivého tajemníka Bohouše (B. Klepl). Jejich první společnou misí na radnici je založení městské policie, protože, jak známo, příjmy z udělených pokut jdou rovnou do městské kasy. Náčelníkem se stane místní Rambo, Franta Cloumal (M.Dejdar), čímž konečně stoupne v očích jeho ženy (A.Bendová). Šetřílek Bohouš musí ještě stihnout levně zařídit jeden pohřeb... V místní čínské restauraci mezitím dojde k nečekanému objevu. Kuchař Lojza (J.Pomeje) zalévá své marihuanové "bylinky" známým Modrým pramenem, který v minulých dílech povzbuzoval sexuální apetýt. Když si ubalí "jointa" z takto zavlažovaného výpěstku, propadne nekonečné pravdě a všeobjímající lásce. A Coufalův syn Vincek (V.Navrátil) pohotově pochopí, že tenhle "model" bude bestseller. Hezky se bavte při sledování super české komedie Kameňák 4 2013 online ke shlédnutí ihned.